avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1636 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Decont operatii cataracta
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Decont operatii cataracta

soacra mea s-a operat de cataracta si a suportat toate cheltuielile privind cristalinul.e pensionara si doresc sa stiu care este procedura care sunt documentele pt a beneficia de decontarea partiala sau totala a acestei operatii.
multumesc:(

Alte discuții în legătură

Baza legala pentru decont operatie cataracta pensionari ion_devalcea ion_devalcea buna dimineata! soacra mea este pensionara si a fost operata de cataracta la un spital public.toate costurile au fost suportate de catre ea. la externare am ... (vezi toată discuția)
Recuperare bani operație clinică privată Lavinia 123 Lavinia 123 Tatăl meu, pensionar care a cotizat neîntrerupt la CAS, a fost operat la o clinică privată, Clinica Polisano, în februarie, 2018 pentru hidrocefalie. La ... (vezi toată discuția)
Recuperare suma casa de sanatate rodica05 rodica05 Buna ziua, - va rog sa-mi spuneti daca o persoana ( pensionar) care suporta o interventie chirurgicala la ochi ( operatie de cataracta si cristalin) si care ... (vezi toată discuția)