Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Student drept
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Student drept

Buna ziua! Am terminat anul asta facultatea de drept... Vreau sa ma angajez, dar toti vor experienta...ce as putea face? La ce examene as putea sa ma inscriu in afara de Barou si INM? Va multumesc...
Incercati la Scoala nationala de grefieri, la executori judecatoresti sau la consilieri juridici.
tu stii cel mai bine ce ti se potriveste
Pentru executori cum procedez?
E pe baza de concurs. Gasiti detalii aici: [ link extern ] /