Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Recuperare sume bani
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Recuperare sume bani

cum pot intra inapoi in dreptu sumei ce am trimis la o persoana de 3 ani ,la western ,am toate hartiile de western cu suma trimisa va multumesc
X-(
Vreți să recuperați de la persoana pentru care a-ți trimis sau de la bancă?