Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Acord Asociatie Proprietari pt ONG
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Acord Asociatie Proprietari pt ONG

Desi am semnaturile vecinilor ca sunt de acord cu sediu social in apartament pentru ONG, asociatia de proprietari nu-mi da accept, cica sa se intalneasca Adunarea generala. N-am auzit de chestiunea asta desi la sediu e activitate de birou. Cum procedez in continuare? Multumesc!
Vorbiti cu presedintele asociatiei de proprietari.
@grunwald

Administratorul a facut oficiul de stricta informare
Administratorul de imobil,in calitate de angajat al asociatiei de proprietari detine limita de competenta de executie ,dispopzitii in vigoare,hotarari ale adunare generala,dispuse de presedinte si comitet executiv