Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cost eliberare copie dupa sentinta?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cost eliberare copie dupa sentinta?

Daca am pierdut o sentinta si doresc sa cer eliberarea unei copii definitivate, stiu ca trebuie sa platesc 5 lei pentru definitivare. Dar cat trebuie sa platesc pentru copie? Este tariful de 2 lei/pagina? Multumesc!
Buna seara, sa aveti taxa de timbru platita si o cerere, si mergeti la registratura judecbuatoriei si depuneti-o acolo. Nu cred ca ar fi vb. de 2 lei/pag.de xerocopiat. succes
Multumesc!