Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa poluare

Am platit taxa poluare repet poluare in 06 01 2013 am dat statul in judecata (am dat hirtiile la cineva care se ocupa cu asta) si recent am primit raspuns de la tribunal defininitiva ca am pierdut am intrebat pe domnul care se ocupa de asta cum e posibil si el a zis ca am pierdut taxaca sa incadrat taxa asta ca si cum ar fii de mediu e posibil asa ceva cind eu am platit taxa de poluare.va multumesc
#-o....cineva care se ocupa cu asta...
da pentru un anumit procent rezovla el tot .