Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Alcool la volan
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Alcool la volan

In data de 27.11.2013 am fost prins in iasi cu alcoolemie 0,59 alcool pur in aerul expirat la ce ma pot astepta am fost si la biologice si nu am primit niciun raspuns de atunci la politie.

Cat dureaza dosar etc.
Daca are comanda dubla puteti da proba practica si pe masina politiei. Trebuie doar sa platiti o chirie ptr ziua examenului.