Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... C.A.R.
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

C.A.R.

Buna ziua,

in anul 2009 am inceput un car la firma unde lucram. in perioada cand nu aveam bani imprumutati de la car se oprea o taxa lunara din salariu de 30 lei iar in perioada cand aveai bani imprumutati se oprea taxa de 10 lei + rata aferenta imprumutului.
am plecat de la aceasta firma anul aceasta in Octombrie iar in urma cu cateva zile mi-am adus aminte de acest car. I-am contactat si mi-au comunicat ca car a fost inchis in perioada aprilie 2011. problema este ca eu nu am semnat nimic si nu amridicat nici un ban iar dansii nu vor sa-mi puna la dispozitie actul care arata predarea banilor cat si inchiderea car-ului.
ce ma sfatuiti ?

va multumesc,
Paul B.
Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva cu un raspuns / o indrumare la mesajul de mai sus ?

multumesc,
o zi buna,