Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile pentru tinerii fermieri ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile pentru tinerii fermieri 2014-2020

BUNA ZIUA

VREAU SA STIU CE ACTE IMI SUNT NECESARE PENTRU A DEMARA PROIECTUL PENTRU TINERII FERMIERI.
SI UNDE POT MERGE CA SA IMI FAC PROIECTUL.
Detaliile privind documentele pentru masura 112- instalarea tinerilor fermieri necesare in etapa 2007-2013 le puteti studia pe site: www.apdrp.ro
Aceste fonduri nu mai pot fi accesate anul acesta. In sesiunea urmatoare 2014-2020 vor fi publicate detaliile tuturor masurilor ce vor fi aprobate pe la mijlocul anului 2014, in cel mai optimist caz.