Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... anunt terminare proces faliment
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

anunt terminare proces faliment

Cu ocazia terminarii procesului de faliment al unei societati unde este obligat lichidatorul judiciar sa faca anuntul ? In M.O. ? Cum pot afla fostii salariati ai respectivei societati data terminarii ? Intreb deoarece fostii salariati au un proces aflat in suspendare pana la terminarea procesului de faliment.
Multumesc mult pentru un raspuns.
din buletinul insolventei...se va publica sentinta de inchidere a procedurii.