Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Mandatul de arestare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Mandatul de arestare

La cat timp se emite mandatul de arestare dupa ce o sentinta este data de un forum superior
sentinta a fost data în 5 de data de iccj ,el este in provincie. in cat timp il ridica?
Oricand se poate intampla asta.
comunicarile au sosit dar mandatele nu.mandatele cine le emite