Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene nerambursabile cabinet stomatologic
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene nerambursabile cabinet stomatologic

in cazul in care sunt absolvent de stomatologie de 1 an, si vreau sa-mi deschid un cabinet in mediul urban, cum trebuie sa procedez?
Varsta este sub 30 de ani.
Nu am mai avut o firma.
Poti sa infiintezi un SRL-D pentru a accesa fonduri guvernamentale.
Pentru infiintare este nevoie sa fii membru al colegiului medicilor dentisti/stomatologi, autorizarea cabinetului se face conform legislatiei si o gasesti pe site DJSP. Trebuie sa cunosti legislatia in domeniul specific.
Apoi, pentru a obtine fonduri trebuie sa studiezi pe site :
[ link extern ] /