Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene pentru cabinet stomatologic
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene pentru cabinet stomatologic

Buna ziua, as dori sa ma informati daca se se pot accesa fonduri europene pentru dotarea unui cabinet stomatologic in mediul urban si daca da, ce acte sunt necesare si cui sa ma adresez.Multumesc
Pentru fonduri europene trebuie sa asteptati pana in 2014. Daca infiintati SRL-D pentru functionarea cabinetului puteti obtine fonduri prin programele guvernamentale care sunt mai accesibile si mai fluente in privinta banilor.