Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului

poate conducerea sa ma puna sa semnez mai multe fise a mai multor posturi
Numai insituatia in care aveti incheiate mai multe c.i.m. la acelasi angajator sau cumulati mai multe functii.
PREGATITOR MATERIALE DE SARJE COR 812104 si PREGATITOR DE SARJE COR 812119 poate fi considerata aceasi meserie daca esti calificat ca PREGATITOR MATERIALE DE SARJE poti fi angajat ca PREGATITOR DE SARJE.

Sunt doua meserii diferite.