Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Plata cu ora pentru credit de nevoi personale
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Plata cu ora pentru credit de nevoi personale

Buna ziua.Sunt angajata de 30 de ani cu studii superioare pe post de asistent medical la un spital judetean din transilvania cu salar de 2000 de lei net.In acelasi timp predau la o scoala postliceala sanitara pe baza unui contract de munca in urma caruia sunt platita lunar cu suma medie de 700 de lei.Aici sunt platita cu ora ,asadar nu primesc o suma fixa si acesta e al 3-lea an de munca.As dori sa stiu daca cel de-al doilea venit imi poate fi luat in considerare pentru un credit de nevoi personale.
Va multumesc. Cei de la banca mi-au spus ca daca este plata cu ora chiar daca e contract nu poate fi luat in considerare.
Incercati la alta banca.
va sfatuiesc sa renuntati la ideea de a face un credit indiferent de banca
gasiti o alta solutie de finantare sau renuntati la idee
nu dati linistea pe insomniile care ar putea urma