Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Caut avocat din Braila pt. reprezentare in ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Caut avocat din Braila pt. reprezentare in instanta-recurs

Buna ziua. Caut avocat din Braila pt. recurs, cu Autoritatea Romana Rutiera.
Reprezentarea unei societati comerciale de transport in instanta, privind un proces verbal de contraventie.Va multumesc. E-mail : il_asim@yahoo.com
Buna ziua,

am o colega din Braila care lucreaza in Bucuresti insa; in cazul in care nu gasiti va pot da telefonul ei, ea avand cu siguranta colegi pe care ii cunoaste in Braila.

costiboncu@paduraruboncu.ro

Av. Boncu
Puteti incerca sa cautati si aici: [ link extern ] /.
Va recomand av. Gianina Constantin. Ne-am intersectat intr-un dosar si merita recomandarea. va pot da si nr. de tel, nu suntem prietene, dar mie mi-a placut cum se prezinta.

succes
av. Ileana Schwarz
Va multumesc pentru raspunsurile date..