Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Revolutionar?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Revolutionar?

Sunt Constantin din Arges....la Revolutia din 1989 ma aflam inrolat in armata romana
la Timisoara chiar in timpul evenimentelor revolutionare.

Intrebarea me este:
POT BENEFICIA DE VREUN DREPT tinand cont ca pana acum nu am beneficiat de nimic?

am poze care atesta acest fapt
Totusi sunt 25 de ani. Contactati asociatia 22 decembrie 1989, pentru indrumare si suport.

P.S. V-a atins vreun glont, schija, ceva (doamne fereste)? Daca da, luati cu dvs si certificatul medical ce atesta faptele. Sau sunteti sanatos tun?