Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Incetarea contractului de inchiriere
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Incetarea contractului de inchiriere

Buna seara!

Am o mica problema. Acum 7 luni am facut un contract de inchiriere cu o firma. Contractul este facut pe un an, dar ei nu mi-au platit de cateva luni, si nici nu l-am vazut pe ei. Ce trebuie sa fac pentru anularea contractului?
Sa trimiteti o notificare catre locatar.
~ Conținut șters la cerere ~