Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Insolventa - plata utilitatilor
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Insolventa - plata utilitatilor

Buna ziua, Avem o societate care este in insolventa, nu mai are activitate si nici angajati.Cum se procedeaza cu facturile de utilitati ( de ex curent electric)?Poate fi scutita societatea de plata facturilor?!
denuntati contractele cu furnizorii de utilitati.