Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract colectiv de munca - firma de constructii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract colectiv de munca - firma de constructii

Am nevoie de un model pentru un contract colectiv de munca la o firma de constructii si legea in care sunt prezentate toate prevederile referitoare la acesta.
Multumesc mult!
puteti lua ca model CCMN sau CCM la nivel de ramura de constructii
[ link extern ]