Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare SRL-D obiect de activitate evaluarea ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare SRL-D obiect de activitate evaluarea proprietatilor imobiliare

buna ziua,
as dori sa deschid o societate SRL-D, avand obiect de activitate evaluarea proprietatilor imobiliare. va rog sa imi spuneti daca este posibil acest lucru, avand in vedere ca am reusit sa identific pentru aceasta activitate codul CAEN 6831, iar in ghid am observat ca grupa 683 nu este permisa ca si domeniu de activitate. as putea incadra aceasta activitate intr-un alt cod caen?
va multumesc mult pt un raspuns
Aceasta activitate nu poate fi asimilata unui alt cod CAEN.