Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare Timbru de mediu platit pe 2014
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare Timbru de mediu platit pe 2014

Buna seara, se mai poate recupera timbrul de mediu daca l-am platit anul asta(14.01.2014)?
si eu tot anul acesta am platit timbrul..am auzit ca undeva la teleorman s-ar fi admis o cerere cu privire la recuperare, si acum urmeaza recursul facut de finante..sper sa fie posibila totusi recuperarea