avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1236 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare Timbru de mediu platit pe 2014
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare Timbru de mediu platit pe 2014

Buna seara, se mai poate recupera timbrul de mediu daca l-am platit anul asta(14.01.2014)?
Cel mai recent răspuns: patrichi_stefan , utilizator 10:38, 15 Ianuarie 2014
si eu tot anul acesta am platit timbrul..am auzit ca undeva la teleorman s-ar fi admis o cerere cu privire la recuperare, si acum urmeaza recursul facut de finante..sper sa fie posibila totusi recuperarea

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acțiune recuperare timbru de mediu respinsă ca rămasă fără obiect. de ce a făcut anaf recurs? Ionela67 Ionela67 Buna ziua .Cum sa procedez.in cazul in care mi a fost respinsa actiunea de recuperare a timbrului de mediu .CA RAMASA DARA OBIECT....dar mi au admis sa primesc ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa timbru mediu auto remimihai remimihai Buna ziua va rog sa ma ajutati cu o problema ma intereseaza daca se mai poate recupera taxa de mediu care am platito la o masina care am cumparato din ... (vezi toată discuția)
Jurisprudenta timbru de mediu vidoqc vidoqc Fac un apel la toti colegii avocati sau consilieri ce au avut dosare pe Timbru de Mediu CASTIGATE (pe fond sau recurs), indiferent de locul instantei, cu ... (vezi toată discuția)