Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Proiect european construire gradinita mediul rural
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Proiect european construire gradinita mediul rural

Ma intereseaza daca se pot accesa fonduri european pentru construirea si amenajarea spatiului pentru o gradinita particulara intr-un sat.
Momentan nu sunt disponibile programele, doar din toamna va fi posibil. Pana atunci va puteti informa despre masura 312 a PNDR
[ link extern ] /
Este timp pentru a demara aceasta activitate si a face proiectul.
In ghidul solicitantului gasiti detalii.