avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 839 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Proiect european construire gradinita mediul rural
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Proiect european construire gradinita mediul rural

Ma intereseaza daca se pot accesa fonduri european pentru construirea si amenajarea spatiului pentru o gradinita particulara intr-un sat.
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 14:45, 20 Ianuarie 2014
Momentan nu sunt disponibile programele, doar din toamna va fi posibil. Pana atunci va puteti informa despre masura 312 a PNDR
[ link extern ] /
Este timp pentru a demara aceasta activitate si a face proiectul.
In ghidul solicitantului gasiti detalii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Finantari pentru afacere mobilier mateigalis mateigalis As vrea sa aflu daca exista fonduri europene nerambursabile pentru dezvoltarea unei afaceri cu mobilier din lemn masiv, pentru o firma nou ... (vezi toată discuția)
Pot accesa fonduri europene?  A ionel A ionel pot accesa fonduri europene pentru infiintarea unei sali de fitnes ,aerobic intr-un orasel de provincie (11500 locuitori) .Cu ce anume trebuie sa incep ? ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene ana monica ana monica Buna , Am si eu o intrebare , cunoaste careva lista cu masurile care mai sunt acceptate anul acesta pentru finantari europene , am si eu o societate si as ... (vezi toată discuția)