Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensie

de drept am iesit la pensie pt. limita de varsta la 1 martie 2011, din mart. 2000 pana la mart. 2011 am fost la pensie pe caz de boala. Mai beneficiez de acea recalculare? Va multumesc
Dsaca vorbiti de indicele de corectie,nu.
Beneficiaza cei care si-au deschis drepturile dupa 01/01/2011.