Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Statul de functii al Primariei
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Statul de functii al Primariei

Poate fi numit in functia de "Sef formatie" un angajat, daca in Statul de functii al unei Primarii nu exista prevazuta o asemenea functie?
Va multumesc inca o data!