avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 425 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Statul de functii al Primariei
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Statul de functii al Primariei

Poate fi numit in functia de "Sef formatie" un angajat, daca in Statul de functii al unei Primarii nu exista prevazuta o asemenea functie?
Cel mai recent răspuns: jordella , utilizator 19:54, 31 Ianuarie 2014
Va multumesc inca o data!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Organigrama si statul de functii - administratie publica mihaita10 mihaita10 Buna ziua, 1) Am fost functionar public, incadrat inspector la biroul resurse umane, mi- am dat demisia din functionar public, am dat concurs pe un post ... (vezi toată discuția)
Transformare post personal contractual in post functionar public MarcV MarcV In cazul transformarii unui post de personal contractual in post de functionar public (exista aviz de la ANFP, hotarare de consiliu), se emite o dispozitie de ... (vezi toată discuția)
Legalitate act normativ Alierbag Alierbag O hotărâre de Consiliu local se poate a5aca in instanta pe motiv că conform doctrinei exista dubii cu privire la legalitatea și oportunitatea acesteia? (vezi toată discuția)