Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Se modifica durata pedepsei pentru talharie art.211 ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Se modifica durata pedepsei pentru talharie art.211 conform Noului Cod Penal?

sotul meu este condamnat la 4 ani si 8 luni pt talharie se modifica cu cv pedeapsa dupa noul cod penal?
Nu se modifica .