Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale SRL-D
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

SRL-D

Buna ziua! Am 22 de ani si as vrea sa imi infiintez un SRL-D. Ati putea va rog sa imi spuneti mai exact care sunt costurile? Am citit mai multe de pe internet dar am intrat putin in ceata. Si daca se poate sa imi spuneti exact care sunt pasii. Va multumesc mult!
Pentru infiintarea SRL-D cititi pe site ONRC care sunt documentele:
[ link extern ]
Costurile pentru infiintare SRL-D sunt zero.
Dupa infiintare trebuie mers la OTIMMC din regiunea dvs , sau trimis prin posta, copii ale documentelor de infiintare in termen de 10 zile.
Cititi programul pe site DIPPIMM
[ link extern ] /