Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recuperare bunuri ridicate de DIICOT
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Recuperare bunuri ridicate de DIICOT

buna ziua . am si eu o intrebare in 2013 la percezitia domiciliara mi-au fost luat niste bunuri carduri hard etc iar eu nu am primit inapoi nici macar cardurile cu care nu am facut nimic sentinta definitiva a ramas ca s-a confiscat telefonu si hardu dar mai aveam niste bunuri care nu sunt mentionate in sentinta . eu acum cum pot recupera acele bunuri , daca nu mai am hartiile care mi le-au lasat la perchezitie ca era casa vraiste... exista vreo modalitate sa le iau inapoi?
la dosar exista si procesul verbal care s-a intocmit la data perchezitiei cu toate bunurile ridicate de la dvs. Depuneti cerere la procuror.