Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mostenitor fara certificat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mostenitor fara certificat

cum pot proceda daca certificatul de mostenitor a fost pierdut de unde pot lua un alt act
Se declara pierdut Certificatul respectiv si se poate scoate un duplicat de la Notariatul care l-a emis!