Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Partaj judiciar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Partaj judiciar

Buna ziua,
In urma cu 1 an si jumatate sora mea a deschis proces pt partaj judiciar. Nu ne-am prezentat la proces ,iar partajul l-am facut la notar. Procesul s-a suspendat la 12 12 2012. Ieri, insa am primit o citatie pt acelasi proces. Este posibil sa se reia din oficiu procesul, s-au sora mea a redeschis fara sa imi spuna nimic? Trebuia depus un act ca ne-am inteles la notar?

Admin, administrator
Cred ca se va discuta perimarea dosarului, verificati citatia. Daca este asa, atunci nu trebuie sa va prezentati.
PE CITATIE SCRIE:FOND-PARTAJ JUDICIAR
Verificati dosarul la arhiva si o sa va lamuriti.