Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Grãniþuire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Grãniþuire

Bună!Într-un proces de grănţuire câştigat instanţa a hotărât că nu am dreptul să cer restituirea cheltuielilor de judecată.Oare pe baza cărei legi?Mulţumesc,Lehel.
aveti dreptul sa cereti doar 50% din cheltuieli.