Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu fara plata crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu fara plata crestere copil

buna seara,

in cazul in care am optat pentru concediu de crestere copil pe un 1 an platit si al2-lea an fara plata, mai pot solicita angajatorului un alt concediu fara plata pentru crestere copil (fara handicap), pana cand implineste 3 ani?
multumesc
gabriela
Nu, dar puteti solicita un CFP pentru motive personale.