Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract evacuare ape pluviale
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract evacuare ape pluviale

Buna ziua,
Suntem o societate comerciala cu obiect de activitate inchirieri spatii comerciale si avem doua contracte:unul pt. evacuare ape pluviale cu societatea X si unul pt. preluare apa meteorica canalizare cu societatea Y.
Apa meteorica nu este una si aceeasi cu apa pluviala,iar in acest caz nu ar trebui sa avem decat un contract?
Merci si asteptam raspunsul dvs.
~ Conținut șters la cerere ~