avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1483 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Cursul de schimb şi piaţa ... Cursul de schimb valutar
Discuție deschisă în Cursul de schimb şi piaţa monetară

Cursul de schimb valutar

Buna,

Am banknote de republica Slovenian. M-am interesat la niste banci din Romania ca sa o schimb si nu pot. Imi puteti da motive intemeiate de ce nu se poate schimba aceasta banknote si daca asi putea sa o schimb unde sa ma duc? Cum sa procedez pentruca am nevoie de lei?

Va multumesc,
Marta

Alte discuții în legătură

Ce as putea sa fac? andra_30_tm andra_30_tm Buna, Sunt divortata de 12 ani ,si am un baiat de 13 ani ,si asi dorii sa il trec pe numele meu de fata. Tatal baiatului nu imi plateste pensie alimentara ... (vezi toată discuția)
Concediu preaviz Marti Marti Vreau sa-mi depun concediul de preaviz. Intrebarea mea este ca in aceste 3 saptamani de zile pot recupera cu zilele mele din concediul meu de odihna sau ... (vezi toată discuția)
Recunoastere divort in romania lili123 lili123 BUNA ZIUA, deci am la fel o problema in romania cu recunoasterea divortului pronuntat in austria, am angajat un avocat pentru procedura de Exequator dar nu a ... (vezi toată discuția)