Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Restituire taxa timbru
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Restituire taxa timbru

Pot recupera taxa de timbru in urma unui proces de partaj care are urmatoarea
Solutie pe scurt: admite în parte cererea`dar nu precizeaza nimic despre restituirea taxei desi s-a cerut de catre avocat.

taxa de timbru este inclusa in cheltuielile de judecata acordate de instanta la cerere .