Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Micsorarea pedepsei
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Micsorarea pedepsei

Buna ziua ! am si eu o problema... am fost condamnat in martie 2013 la 1 an si 4 luni cu suspendare, 4 ani cu incercare sub supraveghere si fara drept de conducere a oricarui vehicul...intrebarea mea este daca noul cod penal ma poate avantaja.. Va multumesc !
Nu va aduce nici un avantaj noul cod.