Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recurs

Va rog sa-mi comunicati daca dupa ce recursul mi-a fost anulat din cauza netimbrarii mai am vreo cale de atac. Decizia Curtii de Apel a fost urmatoarea

Ora estimata: 12:00
Complet: S8 Completul 13 recurs
Tip solutie: Anulează cererea de recurs
Solutia pe scurt: Admite excepţia netimbrării, invocată din oficiu. Anulează recursul, ca netimbrat. Irevocabilă. Pronunţată în şedinţă publică azi, 31.01.2014.
Document: Hotarâre 694/2014 31.01.2014

In cerere solicitasem eliberarea diplomei de licenta de catre Ministerul Educatiei si de catre Univ. Spiru Haret.
Va multumesc!
Nu mai exista variante de rezolvare a situatiei.