Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Anulare cerere chemare judecata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Anulare cerere chemare judecata

Admite excepţia de netimbrare a cererii de chemare în judecată, invocată
> de instanţă din oficiu. Anulează cererea de chemare în judecată formulată
> de reclamant, ca netimbrată. Respinge cererea de chemare în garanţie a
> Ministerului Educaţiei Naţionale formulată de pârâta Universitatea Spiru
> Haret Bucureşti, ca rămasă fără obiect. Respinge, ca neîntemeiate,
> cererile
> de acordare a cheltuielilor de judecată formulate de reclamant şi pârâta
> Universitatea Spiru Haret Bucureşti. Cu recurs, în termen de 15 zile de la
> comunicare
as vrea sa stiu ce se intampla , am pierdut procesul cumva , si daca se mai poate face ceva
introduceti o noua cerere cu acelasi continut si anexati dovada achitarii taxei de timbru.
multumesc mult de raspunsul prompt , sper ca respectiva procedura trebuie sa o faca avocatul, in cazul acesta