Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Dosar 2160/112/2005 (2147/P/2005 )
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Dosar 2160/112/2005 (2147/P/2005 )

as dori sa se exprime cineva in domeniu pentru acest dosar 2160/112/2005 (2147/P/2005 ) care se afla la judecatoria bistrita nasaud daca semai poate face ceva multumesc gabor Nicolae cu stima

Cele 2 numere precizate de dv apartin aceluiasi dosar ,care are drept obiect infractiunea de lovire,dv aveti calitatea de recurent,dosarul se judeca la instanta de recurs
Concret care este nelamurirea dv ?
ieu aveam atunci 13 si eram cu bunicul meu in masina in centrul bistritei si acesti doi si inca o persoana pe care politia na identificato ca a fugit inainte sa vina politia au parcat masina lor linga masina mea si sau dat jos si neau luat la bataie si eu am 11 zile de spitalizare si bunicu 29 de zile de spitalizare dar cea dea trea persoana nusa mai gasit cu toate ca politia putea so faca si alta asta a fost in 11.05.2005 dar procurorul a musamalizat cazul si inpreuna cu un politist intrun asa fel ca nimeni sa mai stiut nimic pur si simplu meau dat cu bitele besbol in cap cu singe rece cu intentia de ane omori au si declarat unui politist verbal dar politistul na zis nimic
globalmures, utilizator