Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Nomenclator meserii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Nomenclator meserii

Buna seara!
As dori sa stiu care este echivalentul postului de asistent logistica in nomenclatorul de meserii sau cea mai apropiata varianta, deoarece lucrez la o firma unde indeplinesc sarcini legate de organizarea livrarilor de marfa catre clienti si intocmirea documentelor de transport , controlul si inventarierea stocurilor de materie prima si produse finite, receptia materiei prime si a materialelor, inregistrarea intrarilor-iesirilor din stoc a materiei prime si produselor finite in baza de date interna, realizarea si urmarirea comenzilor catre prestatorii de servicii, dar nu pot fi incadrata pe un post adecvat. Mentionez ca sunt studenta in an terminal la Facultatea de Stiinte Economice, specializarea Marketing.
Multumesc.
Se pot folosi urmatoarele functii si coduri COR :
263121 - Asistent de cercetare economist in marketing

243103 - Specialist marketing

334303 - Asistent manager
Va multumesc pentru informatii.