Forum Discuţii juridice Executare silită Renuntare la beneficiul discutiunii
Discuție deschisă în Executare silită

Renuntare la beneficiul discutiunii

buna ziua
Ma intereseaza daca renuntarea la beneficiul discutiunii prevazuta intr-un contract de credit poate fi considerata abuziva si daca este posibil sa se faca actiune in instanta pentru acest aspect . Multumesc
Da si va puteti rezolva problema pe calea contestatiei la executare.
Va pun si o speta, poate va ajuta la motivarea cererii.
[ link extern ]