Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratia 101 pentru ONG-uri
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratia 101 pentru ONG-uri

buna ziua,
As dori si eu formularul Declaratiei 101 pentru ONG-uri.
Pe internet am gasit aceasta declaratie,insa niciuna pentru ONG-uri.
ONG-urile au data limita de depunere 25 Februarie 2014. Restul,au data limita la 25 Martie 2014.
Stie cineva unde se gaseste acest formular ?
Va multumesc.
Folositi acelasi formular 101 ca si pentru societatile comerciale numai ca selectati in partea de sus, ong si automat va apare termenul de depunere 25 februarie.
Tocmai asta e problema: Nu este nicaieri inscris ONG.
Poate nu stiu eu sa caut ?
Va rog,daca se poate dati-mi link-ul de unde as putea descarca declaratia 101 pe 2014 pentru ONG - uri.
Va multumesc.
De la casuta "situatii" selectati randul 1 si apoi de la casuta "tipul impozitului pe profit" randul 104
Descarcati soft A de la adresa [ link extern ]
george-neagu, moderator
Am reusit.
Va multumesc.
O seara buna.