Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratia 394 pe zero
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratia 394 pe zero

Sunt platitor de tva lunar. Pe luna ianuarie nu am facut nicio operatiune. Ca urmare, declaratia 394 este pe zero. Nu pot sa o semnez. Trebuie sa o depun daca e pe zero? 300 l-am depus pe zero. Multumesc!
Declaratia 394 nu se depune pe zero.
multumesc!