Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Taxa timbru judiciar
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Taxa timbru judiciar

Daca am platit si depus taxa de timbru judiciar dar cei de la registratura au ratacit-o ce solutii am pentru a demonstra achitarea taxei ? Mentionez ca am primit citatie de la instanta care imi pune in vedere sa depun taxa judiciara de timbru (100 de lei pe care am si depus-o odata cu cererea revizuire)
Instanta retine doar ce ati scris dvs in cererea cu care ati investit-o si se va pronunta in functie de existenta acestor motive. Doar cel care a conceput cererea stie despre ce este vorba analizand evident, sentinta si decizia atacate....