Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Solicitare informatie despre competente
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Solicitare informatie despre competente

cine se ocupa de paraiele pe care se scurge apa de pe dealuri intr-un sat?
Ad-tia bazinala, tara este impartita in 11 zone, in fiecare zona functionand o ad-tie bazinala. Dar traim in Romania... Cred ca primii care ar trebui sa se ocupe sunt cei direct afectati. Nici nu banuiti de cat de putin este nevoie pt. a ,,corecta" cursul unui parau.