Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare functie interna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare functie interna

Buna ziua,

Imi puteti spune va rog daca schimbarea titulaturii interne a unei pozitii, care este intr-o limba straina, presupune intocmirea unui act aditional daca nu se modifica si denumirea functiei conform codului cor?

Multumesc,
Daca nu se modiifca functia , nu este necesar sa se inchei un act aditional la c.i.m.