Forum Discuţii juridice Executare silită EXECUTARE SILITA- cuantum poprire
Discuție deschisă în Executare silită

EXECUTARE SILITA- cuantum poprire

Am fost executat silit de catre un executor judecatoresc
pt ca am ramas in urma cu ratele la banca
executarea silita s-a facut cu proprire pe salariu
mai precis , fara stirea societatii in care lucrez , mi se retine
de pe cardul de salariu 1/3 din venitul net de catre banca
mentionez ca banca in care societatea imi varsa salariul
nu are nicio legatura cu acest contract de credit , el a fost incheiat
la alta unitate bancara
Va rog sa-mi spuneti aceasta retinere de 33.33% (1/3)
se aplica pt fiecare din cele doua chenzine sau o singura data
pt intreg venitul net realizat!
Multumesc!
Nu am schimbat buletinul pe noua adresa
Si cum vroiati sa stie executorul ca nu mai locuiti la adresa daca nici nu ati anuntat creditorul si nici nu ati schimbat domiciliul in acte ?