Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... sediu secundar
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

sediu secundar

suntem un srl cu obiect de activitate transport rutier de marfuri. avem sediu social in RO . putem deschide un sediu/ un punct de lucru / o filiala in UE( Spania)?
Da, puteti, in limitele legislatiei spaniole.
In Spania veti deschide o filiala sau o sucursala. O societate are un singur sediu.
Informatii suplimentare la Registrul Comertului de care apartineti