Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Daca am poprire pe salariu atat eu cat si sotul meu adica 1/3 din salariu in valoare de 950 de lei pe luna , imi mai poate executa silit apartamentul . Mentionez ca nu a fost un credit ipotecar ci un credit de nevoi personale .
Va multumesc
Nu va suparati daca va intreb si care sunt pasii pentru a-mi vinde apartamentul .
Mentionez ca executorul judecatoresc nu m-a instiintat de asa ceva cand am fost si am semnat poprirea pe salariu M-a intrebat ce bun detin ,dar nu mi-a mentionat de vanzarea apartamentului .
Va multumesc