Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Activare cont
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Activare cont

In cat timp se trimite optiunea activarii contului pe adresa de mail? Au trecut cam 3 ore si nu am nimic nici in Inbox, nici in Spam.
La ce activare va referiti?
Mi-am creat in urma cu cateva ore un cont si am vrut sa postez un mesaj in forum, dar imi apare ca prima data sa-mi accesez adresa de e-mail si acolo voi primi un mail de la avocatnet.ro pe care sa dau click, ca sa mi se activeze contul creat. Nu am primit niciun mail.
Sesizati problema cu care va confruntati la unul dintre administratori prin mesagerie privata
Ok, va multumesc.
Verificati daca ati scris corect adresa de e-mail in Date personale (duceti mouse-ul pe numele de utilizator - in dreapta sus, in colt, se vor activa cateva link-uri).